Łyżki do ładowarek

Oferujemy: łyżki do ładowarek, łyżka do ładowarki, osprzęt do maszyn budowlanych, łyżka wysokiego wysypu, , łyżka ładowarkowa, łyżki ładowarkowe, zęby do łyżek, lemiesze do łyżek, sprzęgi do przyczep rolniczych, części do przyczep rolniczych, kule do wywrotu, części do wywrotu, zamek burtowy , zamknięcia do wywrotek, naciąg hamulca, zawiasy do wywrotu, stopnie naburtowe, odboje gumowe, kliny pod koła, kłonice.Łyżki do ładowarek, łyżka do ładowarki, osprzęt do maszyn budowlanych, łyżka wysokiego wysypu, , łyżka ładowarkowa, łyżki ładowarkowe, zęby do łyżek, lemiesze do łyżek, sprzęgi do przyczep rolniczych, części do przyczep rolniczych, kule do wywrotu, części do wywrotu, zamek burtowy , zamknięcia do wywrotek, naciąg hamulca, zawiasy do wywrotu, stopnie naburtowe, odboje gumowe, kliny pod koła, kłonice.
Firma Scapol sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim austriackiej firmy Fuhrmann, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości łyżek do ładowarek kołowych, koparko-ładowarek oraz części wymiennych do łyżek. Sprzedajemy łyżki firmy Fuhrmann, ponieważ chcemy dostarczać produkty, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Wiemy, że w wielu pracach budowlanych łyżka jest tak naprawdę najważniejszą częścią maszyny, która w dużym stopniu odpowiada za wydajność pracy i odpowiednie wykorzystanie maszyny.

Gwarancja jakości

Firma Fuhrmann już od ponad dwudziestu lat, bo od 1994 roku projektuje i produkuje łyżki, które są znane z najlepszej jakości i docenione przez największych producentów maszyn budowlanych na świecie: CAT, VOLVO, LIEBHERR, KOMATSU, HITACHI, HYUNDAI, DOOSAN, JCB.

Łyżki marki Fuhrmann to:

  • wysoka jakości wykonania i użytych materiałów (do produkcji używana jest stal HARDOX 400/500/600),
  • wytrzymała i zoptymalizowaną konstrukcja, która  przekłada się na jakość pracy.

Duży wybór produktów

W ofercie posiadamy pełny asortyment produktów firmy Fuhrmann. Dostępne są łyżki już od 0,5 m3 do 18 m3, o różnym przeznaczneniu: łyżki standardowe, łyżki do materiałów lekkich, łyżki do ciężkich oraz łyżki z systemem wysokiego wysypu.

Łyżki dobierane są zgodnie z przeznaczeniem ich użytkowania. Dzięki temu i odpowiedniej konstrukcji łyżek, moc maszyny wykorzystywana jest w stu procentach, co przekłada się również na zwiększenie wydajności i ekonomii używania koparki.

Łyżki do ładowarek, łyżka do ładowarki, osprzęt do maszyn budowlanych, łyżka wysokiego wysypu, , łyżka ładowarkowa, łyżki ładowarkowe, zęby do łyżek, lemiesze do łyżek, sprzęgi do przyczep rolniczych, części do przyczep rolniczych, kule do wywrotu, części do wywrotu, zamek burtowy , zamknięcia do wywrotek, naciąg hamulca, zawiasy do wywrotu, stopnie naburtowe, odboje gumowe, kliny pod koła, kłonice.Łyżki do ładowarek, łyżka do ładowarki, osprzęt do maszyn budowlanych, łyżka wysokiego wysypu, , łyżka ładowarkowa, łyżki ładowarkowe, zęby do łyżek, lemiesze do łyżek, sprzęgi do przyczep rolniczych, części do przyczep rolniczych, kule do wywrotu, części do wywrotu, zamek burtowy , zamknięcia do wywrotek, naciąg hamulca, zawiasy do wywrotu, stopnie naburtowe, odboje gumowe, kliny pod koła, kłonice. Łyżki do ładowarek, łyżka do ładowarki, osprzęt do maszyn budowlanych, łyżka wysokiego wysypu, , łyżka ładowarkowa, łyżki ładowarkowe, zęby do łyżek, lemiesze do łyżek, sprzęgi do przyczep rolniczych, części do przyczep rolniczych, kule do wywrotu, części do wywrotu, zamek burtowy , zamknięcia do wywrotek, naciąg hamulca, zawiasy do wywrotu, stopnie naburtowe, odboje gumowe, kliny pod koła, kłonice.Łyżki do ładowarek, łyżka do ładowarki, osprzęt do maszyn budowlanych, łyżka wysokiego wysypu, , łyżka ładowarkowa, łyżki ładowarkowe, zęby do łyżek, lemiesze do łyżek, sprzęgi do przyczep rolniczych, części do przyczep rolniczych, kule do wywrotu, części do wywrotu, zamek burtowy , zamknięcia do wywrotek, naciąg hamulca, zawiasy do wywrotu, stopnie naburtowe, odboje gumowe, kliny pod koła, kłonice.
Łyżka LIEBHERR L556 do lekkich materiałów, 10 m3         Łyżka HITACHI ZW220 ogólnego zastosowania 3,3 m3

 

Produkcja na najwyższym poziomie

Łyżki firmy Fuhrmann są produkowane tylko na najlepszych maszynach CNC, które są bezpośrednio zintegrowane z programem CAD, używanym do projektowania. W produkcji używane są także najnowsze plasmy do cięcia stali oraz prasy do gięcia z naciskiem do 1000 T.

Wytrzymałe spawy

Łyżki Fuhrmann doceniane są również za jakości spawów, które częściowo są wykonywane przez roboty, ale także w niektórych przypadkach przez wykwalifikowanych spawaczy.

Certyfikaty potwierdzające jakość

Uzyskane przez firmę Fuhrmann certifikaty ISO 9001 oraz ISO 14001, potwierdzają wysoki poziom i organizację produkcji  zgodnie z najwyższymi standardami.

kliknij aby skontaktować się z naszym przedstawicielem handlowym, który pomoże wybrać najlepszy produkt, przygotuje ofertę i przedstawi terminy realizacji.