Łyżki do materiałów lekkich

Łyżki do materiałów lekkich 0,4 – 0,6 t/m3

Łyżka przeznaczona jest do przewożenia lekkiego materiału o dużej objętości. Przy użyciu tego typu łyżek do ładowarek o masie około 25t możemy założyć łyżkę o pojemności do 10m3, co skraca czas załadunku i przewożenia materiału.

 Łyżki do ładowarek, łyżka do ładowarki, osprzęt do maszyn budowlanych, łyżka wysokiego wysypu, , łyżka ładowarkowa, łyżki ładowarkowe, zęby do łyżek, lemiesze do łyżek,  sprzęgi do przyczep rolniczych, części do przyczep rolniczych, kule do wywrotu, części do wywrotu, zamek burtowy , zamknięcia do wywrotek, naciąg hamulca, zawiasy do wywrotu, stopnie naburtowe, odboje gumowe, kliny pod koła, kłonice.

HARDOX 400:

 1. Wzmocnienia podłogi
 2. Płyty ślizgowe
 3. Spodnia część łyżki
 4. Noże boczne wypukłe

Łyżka do materiałów lekkich 0,9 – 1,1 t/m3

Łyżka ta idealnie sprawdza się przy załadunku cięższych i przestrzennych materiałów takich jak: buraki cukrowe, kompost, PET granulat, węgiel, zboże, śmieci itp. Najczęściej soje zastosowanie znajduje podczas załadunku węgla, bądź przy przeładunku śmieci.

 Łyżki do ładowarek, łyżka do ładowarki, osprzęt do maszyn budowlanych, łyżka wysokiego wysypu, , łyżka ładowarkowa, łyżki ładowarkowe, zęby do łyżek, lemiesze do łyżek,  sprzęgi do przyczep rolniczych, części do przyczep rolniczych, kule do wywrotu, części do wywrotu, zamek burtowy , zamknięcia do wywrotek, naciąg hamulca, zawiasy do wywrotu, stopnie naburtowe, odboje gumowe, kliny pod koła, kłonice. Łyżki do ładowarek, łyżka do ładowarki, osprzęt do maszyn budowlanych, łyżka wysokiego wysypu, , łyżka ładowarkowa, łyżki ładowarkowe, zęby do łyżek, lemiesze do łyżek,  sprzęgi do przyczep rolniczych, części do przyczep rolniczych, kule do wywrotu, części do wywrotu, zamek burtowy , zamknięcia do wywrotek, naciąg hamulca, zawiasy do wywrotu, stopnie naburtowe, odboje gumowe, kliny pod koła, kłonice.

HARDOX 400:

 1. Wzmocnienia podłogi
 2. Płyty ślizgowe
 3. Spodnia część łyżki
 4. Noże boczne wypukłe